CNN1.25BK
TechflexTechflex
CNN1.25BK Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CNN1.25BK
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus SLEEVING 1-1/4" X 250' BLACK
lomakkeissa: 1.CNN1.25BK.pdf2.CNN1.25BK.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 93 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 93 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Viesti
CNN1.25BK: n tekniset tiedot
Osa numero CNN1.25BK Valmistaja Techflex
Kuvaus SLEEVING 1-1/4" X 250' BLACK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 93 pcs Tietolomake 1.CNN1.25BK.pdf2.CNN1.25BK.pdf
Leveys - Seinämän paksuus 0.028" (0.71mm)
Kirjoita attribuutit Expandable Tyyppi Sleeving
Sarja Flexo® Anti-Stat Muut nimet 1030-1406
CNN1.25BK-ND
Käyttölämpötila -45°C ~ 150°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus - materiaali Nylon, Carbonized, Halogen Free
Nestemäinen suoja Gasoline Resistant Pituus 250' (76.20m)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lämmönkestävyys -
ominaisuudet Chemical Resistant, Clean Cut, EMI Resistant, Shielded Ympäristönsuojelu -
Halkaisija - ulkopuolella, ei laajennettu - Halkaisija - Sisällä, ei laajennettu 1.250" (31.75mm)
Halkaisija - Sisällä, laajennettu 1.750" (44.45mm) Väri Black