CNN1.50BK
TechflexTechflex
CNN1.50BK Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CNN1.50BK
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus SLEEVING 1.5" X 200' BLACK
lomakkeissa: CNN1.50BK.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 84 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 84 pcs
  • Viesti
CNN1.50BK: n tekniset tiedot
Osa numero CNN1.50BK Valmistaja Techflex
Kuvaus SLEEVING 1.5" X 200' BLACK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 84 pcs Tietolomake CNN1.50BK.pdf
Leveys - Seinämän paksuus 0.028" (0.71mm)
Kirjoita attribuutit Expandable Tyyppi Sleeving
Sarja Flexo® Anti-Stat Muut nimet 1030-1408
CNN1.50BK-ND
Q7146857A
Käyttölämpötila -45°C ~ 150°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus - materiaali Nylon, Carbonized, Halogen Free
Nestemäinen suoja Gasoline Resistant Pituus 200' (60.96m)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lämmönkestävyys -
ominaisuudet Chemical Resistant, Clean Cut, EMI Resistant, Shielded Ympäristönsuojelu -
Halkaisija - ulkopuolella, ei laajennettu - Halkaisija - Sisällä, ei laajennettu 1.500" (38.10mm)
Halkaisija - Sisällä, laajennettu 2.500" (63.50mm) Väri Black
Hiomasuojaus Abrasion and Cut Resistant
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
CNN1.50BK40
CNN1.50BK40
valmistajat: Techflex
Kuvaus: SLEEVING 1.5" X 40' BLACK