FP1107R2-R23-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FP1107R2-R23-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 230NH 42A 0.47 MOHM
lomakkeissa: FP1107R2-R23-R.pdf
  • Viesti
FP1107R2-R23-R: n tekniset tiedot
Osa numero FP1107R2-R23-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 230NH 42A 0.47 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 109231 pcs Tietolomake FP1107R2-R23-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.433" L x 0.283" W (11.00mm x 7.20mm)
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 230nH Korkeus - Istuva (Max) 0.283" (7.20mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 230nH Unshielded Wirewound Inductor 42A 0.47 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 0.47 mOhm Nykyinen arvostelu 42A
Nykyinen - värikylläisyys 45A