FP1107R2-R40-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1107R2-R40-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FP1107R2-R40-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 400NH 42A 0.47 MOHM
lomakkeissa: FP1107R2-R40-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
640 pcs
1280 pcs
3200 pcs
  • Viesti
FP1107R2-R40-R: n tekniset tiedot
Osa numero FP1107R2-R40-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 400NH 42A 0.47 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 87548 pcs Tietolomake FP1107R2-R40-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.433" L x 0.283" W (11.00mm x 7.20mm)
Muut nimet 513-1639-2
FP1107R2R40R
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 400nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.283" (7.20mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 400nH Unshielded Wirewound Inductor 42A 0.47 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.47 mOhm
Nykyinen arvostelu 42A Nykyinen - värikylläisyys 25A
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
FP1107R4-R180-R
FP1107R4-R180-R
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: INDUCTOR, FLAT PAC, 180NH, 2 PAD
Varastossa: 92080 pcs
ladata:
RFQ
FP1107R2-R51-R
FP1107R2-R51-R
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FIXED IND 510NH 42A 0.47 MOHM
Varastossa: 115551 pcs
ladata: FP1107R2-R51-R.pdf
RFQ
FP11083_LISA2-WW-CLIP
FP11083_LISA2-WW-CLIP
valmistajat: LEDiL
Kuvaus: LENS CLEAR 45DEG WIDE SNAP IN
ladata: FP11083_LISA2-WW-CLIP.pdf
FP1107R2-R30-R
FP1107R2-R30-R
Kuvaus: FIXED IND 300NH 42A 0.47 MOHM
ladata: FP1107R2-R30-R.pdf
FP1107R2-R07-R
FP1107R2-R07-R
Kuvaus: FIXED IND 70NH 42A 0.47 MOHM SMD