FP1107R4-R180-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FP1107R4-R180-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus INDUCTOR, FLAT PAC, 180NH, 2 PAD
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
750 pcs
1500 pcs
3750 pcs
  • Viesti
FP1107R4-R180-R: n tekniset tiedot
Osa numero FP1107R4-R180-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus INDUCTOR, FLAT PAC, 180NH, 2 PAD Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 92080 pcs Tietolomake
Tyyppi - Toleranssi -
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension -
suojaus - Sarja -
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case -
Muut nimet 283-5227-2
FP1107R4-R180-R-ND
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi - Materiaali - Core -
induktanssi 180nH Korkeus - Istuva (Max) -
Taajuus - Self Resonant - ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 180nH Inductor DC Resistance (DCR) -
Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
FP1107R2-R51-R
FP1107R2-R51-R
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FIXED IND 510NH 42A 0.47 MOHM
Varastossa: 115551 pcs
ladata: FP1107R2-R51-R.pdf
RFQ
FP11080_LISA2-WW-CLIP
FP11080_LISA2-WW-CLIP
valmistajat: LEDiL
Kuvaus: LENS ASSY 1POS 9.9MM ROUND
Varastossa: 6460 pcs
ladata:
RFQ
FP1107R2-R15-R
FP1107R2-R15-R
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FIXED IND 150NH 42A 0.47 MOHM
ladata: FP1107R2-R15-R.pdf
FP11082_LISA2-W-CLIP
FP11082_LISA2-W-CLIP
valmistajat: LEDiL
Kuvaus: LENS CLEAR 36-46DEG WIDE SNAP IN
ladata: FP11082_LISA2-W-CLIP.pdf
FP11084_LISA2-RS-CLIP
FP11084_LISA2-RS-CLIP
Kuvaus: LENS CLEAR 16DEG SPOT SNAP IN
ladata: FP11084_LISA2-RS-CLIP.pdf
FP1107R2-R12-R
FP1107R2-R12-R
Kuvaus: FIXED IND 120NH 42A 0.47 MOHM