FP1107R2-R51-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FP1107R2-R51-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 510NH 42A 0.47 MOHM
lomakkeissa: FP1107R2-R51-R.pdf
  • Viesti
FP1107R2-R51-R: n tekniset tiedot
Osa numero FP1107R2-R51-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 510NH 42A 0.47 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 115551 pcs Tietolomake FP1107R2-R51-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.433" L x 0.283" W (11.00mm x 7.20mm)
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 510nH Korkeus - Istuva (Max) 0.283" (7.20mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 510nH Unshielded Wirewound Inductor 42A 0.47 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 0.47 mOhm Nykyinen arvostelu 42A
Nykyinen - värikylläisyys 18A
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
FP1107R2-R30-R
FP1107R2-R30-R
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FIXED IND 300NH 42A 0.47 MOHM
Varastossa: 111741 pcs
ladata: FP1107R2-R30-R.pdf
RFQ
FP1107R2-R23-R
FP1107R2-R23-R
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FIXED IND 230NH 42A 0.47 MOHM
Varastossa: 109231 pcs
ladata: FP1107R2-R23-R.pdf
RFQ
FP11081_LISA2-M-CLIP
FP11081_LISA2-M-CLIP
valmistajat: LEDiL
Kuvaus: LENS CLEAR 23DEG MEDIUM SNAP IN
ladata: FP11081_LISA2-M-CLIP.pdf
FP1107R2-R15-R
FP1107R2-R15-R
Kuvaus: FIXED IND 150NH 42A 0.47 MOHM
ladata: FP1107R2-R15-R.pdf
FP11084_LISA2-RS-CLIP
FP11084_LISA2-RS-CLIP
valmistajat: LEDiL
Kuvaus: LENS CLEAR 16DEG SPOT SNAP IN
ladata: FP11084_LISA2-RS-CLIP.pdf
FP11080_LISA2-WW-CLIP
FP11080_LISA2-WW-CLIP
Kuvaus: LENS ASSY 1POS 9.9MM ROUND
ladata:
FP1107R4-R180-R
FP1107R4-R180-R
Kuvaus: INDUCTOR, FLAT PAC, 180NH, 2 PAD
ladata:
FP1107R2-R12-R
FP1107R2-R12-R
Kuvaus: FIXED IND 120NH 42A 0.47 MOHM