FP1107R2-R30-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1107R2-R30-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FP1107R2-R30-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 300NH 42A 0.47 MOHM
lomakkeissa: FP1107R2-R30-R.pdf
  • Viesti
FP1107R2-R30-R: n tekniset tiedot
Osa numero FP1107R2-R30-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 300NH 42A 0.47 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 111741 pcs Tietolomake FP1107R2-R30-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.433" L x 0.283" W (11.00mm x 7.20mm)
Muut nimet 513-1638-2 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 300nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.283" (7.20mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 300nH Unshielded Wirewound Inductor 42A 0.47 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.47 mOhm
Nykyinen arvostelu 42A Nykyinen - värikylläisyys 35A