SD8328-2R5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD8328-2R5-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SD8328-2R5-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 2.5UH 6.6A 15.6 MOHM
lomakkeissa: SD8328-2R5-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1280 pcs
  • Viesti
SD8328-2R5-R: n tekniset tiedot
Osa numero SD8328-2R5-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 2.5UH 6.6A 15.6 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 83892 pcs Tietolomake SD8328-2R5-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±30%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.374" L x 0.327" W (9.50mm x 8.30mm)
suojaus Shielded Sarja SD8328
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 513-1490-2 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 2.5µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.118" (3.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 2.5µH Shielded Wirewound Inductor 6.6A 15.6 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 15.6 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 6.6A Nykyinen - värikylläisyys 4.5A
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SD8328-7R3-R
SD8328-7R3-R
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FIXED IND 7.3UH 3.4A 39 MOHM SMD
Varastossa: 89477 pcs
ladata: SD8328-7R3-R.pdf
RFQ
SD8328-680-R
SD8328-680-R
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FIXED IND 68UH 980MA 286 MOHM
Varastossa: 71020 pcs
ladata: SD8328-680-R.pdf
RFQ
SD830-B
SD830-B
valmistajat: Diodes Incorporated
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 30V 8A AXIAL