SD8328-330-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD8328-330-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SD8328-330-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 33UH 1.45A 156 MOHM
lomakkeissa: SD8328-330-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1280 pcs
2560 pcs
  • Viesti
SD8328-330-R: n tekniset tiedot
Osa numero SD8328-330-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 33UH 1.45A 156 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 84508 pcs Tietolomake SD8328-330-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±30%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.374" L x 0.327" W (9.50mm x 8.30mm)
Muut nimet 513-1497-2
SD8328330R
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 33µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.118" (3.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 33µH Shielded Wirewound Inductor 1.45A 156 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 156 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.45A Nykyinen - värikylläisyys 1.4A