SD8328-4R7-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD8328-4R7-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SD8328-4R7-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 4.7UH 4.5A 24.7 MOHM
lomakkeissa: SD8328-4R7-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Viesti
SD8328-4R7-R: n tekniset tiedot
Osa numero SD8328-4R7-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 4.7UH 4.5A 24.7 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 33461 pcs Tietolomake SD8328-4R7-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±30%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.374" L x 0.327" W (9.50mm x 8.30mm)
suojaus Shielded Sarja SD8328
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 513-1492-6 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 4.7µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.118" (3.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 4.5A 24.7 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 24.7 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 4.5A Nykyinen - värikylläisyys 3.6A