SD8328-470-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD8328-470-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SD8328-470-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 47UH 1.3A 194 MOHM SMD
lomakkeissa: SD8328-470-R.pdf
  • Viesti
SD8328-470-R: n tekniset tiedot
Osa numero SD8328-470-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 47UH 1.3A 194 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 80312 pcs Tietolomake SD8328-470-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±30%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.374" L x 0.327" W (9.50mm x 8.30mm)
Muut nimet 513-1498-2 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 47µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.118" (3.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 47µH Shielded Wirewound Inductor 1.3A 194 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 194 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.3A Nykyinen - värikylläisyys 1.2A