20GEEG3E-R
Delta ElectronicsDelta Electronics
20GEEG3E-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 20GEEG3E-R
Valmistaja / merkki: Delta Electronics
Tuotteen Kuvaus PWR ENT RCPT IEC320-C20 PANEL QC
lomakkeissa: 1.20GEEG3E-R.pdf2.20GEEG3E-R.pdf3.20GEEG3E-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
20GEEG3E-R: n tekniset tiedot
Osa numero 20GEEG3E-R Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus PWR ENT RCPT IEC320-C20 PANEL QC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7714 pcs Tietolomake 1.20GEEG3E-R.pdf2.20GEEG3E-R.pdf3.20GEEG3E-R.pdf
Jännite - UL - Jännite - IEC 115/250VAC
päättyminen Quick Connect Vaihda ominaisuuksia -
Sarja GE paneelin paksuus -
Paneeli Leikkaus Mitat Rectangular - 34.50mm x 26.50mm Pakkaus Bulk
Muut nimet 1144-1045
20GEEG3ER
Joitakin paikkoja 3
Tulosuoja - Sulakepidike, laatikko -
Sulake No Suodatintyyppi Filtered (EMI, RFI) - Commercial
Nykyinen - UL - Nykyinen - IEC 20A