20GEEG3EM
Delta ElectronicsDelta Electronics
20GEEG3EM Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 20GEEG3EM
Valmistaja / merkki: Delta Electronics
Tuotteen Kuvaus PWR ENT RCPT IEC320-C20 PANEL QC
lomakkeissa: 1.20GEEG3EM.pdf2.20GEEG3EM.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
96 pcs
  • Viesti
20GEEG3EM: n tekniset tiedot
Osa numero 20GEEG3EM Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus PWR ENT RCPT IEC320-C20 PANEL QC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 10572 pcs Tietolomake 1.20GEEG3EM.pdf2.20GEEG3EM.pdf
Jännite - UL - Jännite - IEC 115/250VAC
päättyminen Quick Connect Vaihda ominaisuuksia -
Sarja GE paneelin paksuus -
Paneeli Leikkaus Mitat Rectangular - 34.50mm x 26.50mm Pakkaus Bulk
Muut nimet 1144-1210 Joitakin paikkoja 3
Asennustyyppi Panel Mount, Flange Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Sulakepidike, laatikko -
Sulake No Suodatintyyppi Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical
Nykyinen - UL - Nykyinen - IEC 20A