20GENW3E-R
Delta ElectronicsDelta Electronics
20GENW3E-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 20GENW3E-R
Valmistaja / merkki: Delta Electronics
Tuotteen Kuvaus PWR ENT RCPT IEC320-C20 PNL WIRE
lomakkeissa: 1.20GENW3E-R.pdf2.20GENW3E-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
96 pcs
  • Viesti
20GENW3E-R: n tekniset tiedot
Osa numero 20GENW3E-R Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus PWR ENT RCPT IEC320-C20 PNL WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 8871 pcs Tietolomake 1.20GENW3E-R.pdf2.20GENW3E-R.pdf
Jännite - UL - Jännite - IEC 115/250VAC
päättyminen Wire Leads Vaihda ominaisuuksia -
Sarja GE paneelin paksuus 0.032" ~ 0.063" (0.81mm ~ 1.60mm)
Paneeli Leikkaus Mitat Rectangular - 36.00mm x 26.50mm Pakkaus Bulk
Muut nimet 1144-1151 Joitakin paikkoja 3
Asennustyyppi Panel Mount, Snap-In Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Sulakepidike, laatikko -
Sulake No Suodatintyyppi Filtered (EMI, RFI) - Commercial
Nykyinen - UL - Nykyinen - IEC 20A
Liitintyyppi Receptacle, Male Blades liitin Style IEC 320-C20
Hyväksynnät CSA, UL, VDE
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
20G LARGE
20G LARGE
valmistajat: EasyBraid Co.
Kuvaus: GLOVES POLY TRANS LARGE 10PC
Varastossa: 4368 pcs
ladata: 20G LARGE.pdf
RFQ
20GENG3E-R
20GENG3E-R
valmistajat: Delta Electronics
Kuvaus: PWR ENT RCPT IEC320-C20 PANEL QC
Varastossa: 7496 pcs
ladata: 20GENG3E-R.pdf
RFQ
20GEEG3E-R
20GEEG3E-R
valmistajat: Delta Electronics
ladata: 20GEEG3E-R.pdf
20GM8M
20GM8M
valmistajat: Conxall / Switchcraft
Kuvaus: CONN PLUG MALE DIN 8POS SOLDER