20GENG3E-R
Delta ElectronicsDelta Electronics
20GENG3E-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 20GENG3E-R
Valmistaja / merkki: Delta Electronics
Tuotteen Kuvaus PWR ENT RCPT IEC320-C20 PANEL QC
lomakkeissa: 1.20GENG3E-R.pdf2.20GENG3E-R.pdf3.20GENG3E-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Viesti
20GENG3E-R: n tekniset tiedot
Osa numero 20GENG3E-R Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus PWR ENT RCPT IEC320-C20 PANEL QC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7496 pcs Tietolomake 1.20GENG3E-R.pdf2.20GENG3E-R.pdf3.20GENG3E-R.pdf
Jännite - UL - Jännite - IEC 115/250VAC
päättyminen Quick Connect Vaihda ominaisuuksia -
Sarja GE paneelin paksuus 0.032" ~ 0.063" (0.81mm ~ 1.60mm)
Paneeli Leikkaus Mitat Rectangular - 36.00mm x 26.50mm Pakkaus Bulk
Muut nimet 1144-1052
20GENG3ER
Joitakin paikkoja 3
Asennustyyppi Panel Mount, Snap-In Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Sulakepidike, laatikko -
Sulake No Suodatintyyppi Filtered (EMI, RFI) - Commercial
Nykyinen - UL - Nykyinen - IEC 20A
Liitintyyppi Receptacle, Male Blades liitin Style IEC 320-C20
Hyväksynnät CSA, UL, VDE
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
20GD27
20GD27
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: GAUGE PIECE D2 20A 500V FOR E27