20GEEW3E-R
Delta ElectronicsDelta Electronics
20GEEW3E-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 20GEEW3E-R
Valmistaja / merkki: Delta Electronics
Tuotteen Kuvaus PWR ENT RCPT IEC320-C20 PNL WIRE
lomakkeissa: 1.20GEEW3E-R.pdf2.20GEEW3E-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
96 pcs
  • Viesti
20GEEW3E-R: n tekniset tiedot
Osa numero 20GEEW3E-R Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus PWR ENT RCPT IEC320-C20 PNL WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 8365 pcs Tietolomake 1.20GEEW3E-R.pdf2.20GEEW3E-R.pdf
Jännite - UL - Jännite - IEC 115/250VAC
päättyminen Wire Leads Vaihda ominaisuuksia -
Sarja GE paneelin paksuus -
Paneeli Leikkaus Mitat Rectangular - 34.50mm x 26.50mm Pakkaus Bulk
Muut nimet 1144-1138 Joitakin paikkoja 3
Tulosuoja - Sulakepidike, laatikko -
Sulake No Suodatintyyppi Filtered (EMI, RFI) - Commercial
Nykyinen - UL - Nykyinen - IEC 20A