LM78L15ACM/NOPB
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LM78L15ACM/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 15V 100MA 8SOIC
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
95 pcs
190 pcs
570 pcs
1045 pcs
  • Viesti
LM78L15ACM/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LM78L15ACM/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 15V 100MA 8SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 98335 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) - Jännite - lähtö (min / kiinteä) 15V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 35V
Toimittaja Device Package 8-SOIC Sarja -
Suojausominaisuudet Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 51dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet *LM78L15ACM/NOPB
LM78L15ACMNOPB
Käyttölämpötila 0°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 100mA 8-SOIC Nykyinen - lepotilassa (Iq) 3mA
Nykyinen - Tuotos 100mA Ohjaustoiminnot -