LM78L15ACZ/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LM78L15ACZ/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 15V 100MA TO92-3
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
LM78L15ACZ/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LM78L15ACZ/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 15V 100MA TO92-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 146629 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) - Jännite - lähtö (min / kiinteä) 15V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 35V
Toimittaja Device Package TO-92-3 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) PSRR 51dB (120Hz)