LM78L15ACZ/LFT4
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LM78L15ACZ/LFT4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 15V 100MA TO92-3
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
LM78L15ACZ/LFT4: n tekniset tiedot
Osa numero LM78L15ACZ/LFT4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 15V 100MA TO92-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 314699 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) - Jännite - lähtö (min / kiinteä) 15V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 35V
Toimittaja Device Package TO-92-3 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) PSRR 51dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila 0°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 100mA TO-92-3
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 3mA Nykyinen - Tuotos 100mA