LM78L62ACZ/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LM78L62ACZ/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 6.2V 100MA TO92-3
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
LM78L62ACZ/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LM78L62ACZ/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 6.2V 100MA TO92-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 87792 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) - Jännite - lähtö (min / kiinteä) 6.2V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 35V
Toimittaja Device Package TO-92-3 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) PSRR 46dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet *LM78L62ACZ
LM78L62ACZ
LM78L62ACZ-ND
LM78L62ACZ/NOPB-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 6.2V 100mA TO-92-3 Nykyinen - lepotilassa (Iq) 2mA
Nykyinen - Tuotos 100mA Ohjaustoiminnot -