LM78L15ACMX/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LM78L15ACMX/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 15V 100MA 8SOIC
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
5000 pcs
  • Viesti
LM78L15ACMX/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LM78L15ACMX/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 15V 100MA 8SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 383549 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) - Jännite - lähtö (min / kiinteä) 15V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 35V
Toimittaja Device Package 8-SOIC Sarja -
Suojausominaisuudet Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 51dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet LM78L15ACMX/NOPBTR
LM78L15ACMXNOPB
Käyttölämpötila 0°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 100mA 8-SOIC Nykyinen - lepotilassa (Iq) 3mA
Nykyinen - Tuotos 100mA Ohjaustoiminnot -
Perusosan osanumero LM78L15
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LM78L82ACZ
LM78L82ACZ
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG LINEAR 8.2V 100MA TO92-3
Varastossa: 2999 pcs
ladata:
RFQ
LM78L15ACMX
LM78L15ACMX
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG LINEAR 15V 100MA 8SOIC
Varastossa: 224244 pcs
ladata:
RFQ
LM78M05CDT
LM78M05CDT
Kuvaus: IC REG LINEAR 5V 500MA TO252-3
LM78L15ACM
LM78L15ACM