25LSQ56000MEFC36X118
RubyconRubycon
25LSQ56000MEFC36X118 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 25LSQ56000MEFC36X118
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 56000UF 20% 25V SCREW
lomakkeissa: 1.25LSQ56000MEFC36X118.pdf2.25LSQ56000MEFC36X118.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
25LSQ56000MEFC36X118: n tekniset tiedot
Osa numero 25LSQ56000MEFC36X118 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 56000UF 20% 25V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5032 pcs Tietolomake 1.25LSQ56000MEFC36X118.pdf2.25LSQ56000MEFC36X118.pdf
Jännite - Rated 25V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.417" Dia (36.00mm)
Sarja LSQ Ripple Current @ Low Frequency 8.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 9.072A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.500" (12.70mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 4.803" (122.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 56000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 56000µF Sovellukset General Purpose