25LSW330000MEFC77X151
RubyconRubycon
25LSW330000MEFC77X151 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 25LSW330000MEFC77X151
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330000UF 20% 25V SCREW
lomakkeissa: 1.25LSW330000MEFC77X151.pdf2.25LSW330000MEFC77X151.pdf3.25LSW330000MEFC77X151.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
8 pcs
  • Viesti
25LSW330000MEFC77X151: n tekniset tiedot
Osa numero 25LSW330000MEFC77X151 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 330000UF 20% 25V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 25V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 3.032" Dia (77.00mm)
Sarja LSW Ripple Current @ Low Frequency 26A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 28.08A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 1.236" (31.40mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 6.063" (154.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 330000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 330000µF Sovellukset General Purpose