25LSQ680000M77X161
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 25LSQ680000M77X161
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus SCREW TERMINAL
lomakkeissa: 1.25LSQ680000M77X161.pdf2.25LSQ680000M77X161.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 993 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 993 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
8 pcs
  • Viesti
25LSQ680000M77X161: n tekniset tiedot
Osa numero 25LSQ680000M77X161 Valmistaja Rubycon
Kuvaus SCREW TERMINAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 993 pcs Tietolomake 1.25LSQ680000M77X161.pdf2.25LSQ680000M77X161.pdf
Jännite - Rated 25V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 3.031" Dia (77.00mm)
Sarja LSQ Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 1.236" (31.40mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 6.457" (164.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 680000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 680000µF