25LSW100000MEFC51X118
RubyconRubycon
25LSW100000MEFC51X118 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 25LSW100000MEFC51X118
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 100000UF 20% 25V SCREW
lomakkeissa: 1.25LSW100000MEFC51X118.pdf2.25LSW100000MEFC51X118.pdf3.25LSW100000MEFC51X118.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
25LSW100000MEFC51X118: n tekniset tiedot
Osa numero 25LSW100000MEFC51X118 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 100000UF 20% 25V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 25V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 2.008" Dia (51.00mm)
Sarja LSW Ripple Current @ Low Frequency 13.1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 14.148A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.858" (21.80mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 4.803" (122.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 100000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 100000µF Sovellukset General Purpose