25LSQ82000MEFC51X83
RubyconRubycon
25LSQ82000MEFC51X83 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 25LSQ82000MEFC51X83
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 82000UF 20% 25V SCREW
lomakkeissa: 1.25LSQ82000MEFC51X83.pdf2.25LSQ82000MEFC51X83.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
25LSQ82000MEFC51X83: n tekniset tiedot
Osa numero 25LSQ82000MEFC51X83 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 82000UF 20% 25V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2590 pcs Tietolomake 1.25LSQ82000MEFC51X83.pdf2.25LSQ82000MEFC51X83.pdf
Jännite - Rated 25V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 2.008" Dia (51.00mm)
Sarja LSQ Ripple Current @ Low Frequency 10A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 10.8A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.858" (21.80mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 3.386" (86.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 82000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 82000µF Sovellukset General Purpose