SMP30-130
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP30-130 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SMP30-130
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TRISIL 130V BIDIRECT SMA
lomakkeissa: SMP30-130.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
SMP30-130: n tekniset tiedot
Osa numero SMP30-130 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TRISIL 130V BIDIRECT SMA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 344550 pcs Tietolomake SMP30-130.pdf
Jännite - Off State 130V Jännite - breakover 176V
Sarja SMP, TRISIL™ Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case DO-214AC, SMA Lukumäärä Elements 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (8 / 20μs) 70A
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 30A Nykyinen - Hold (Ih) 150mA
kapasitanssi 30pF