SMP30-240
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP30-240 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SMP30-240
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TRISIL 30A 240V BIDIRECT SMA
lomakkeissa: SMP30-240.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
SMP30-240: n tekniset tiedot
Osa numero SMP30-240 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TRISIL 30A 240V BIDIRECT SMA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 113917 pcs Tietolomake SMP30-240.pdf
Jännite - Off State 240V Jännite - breakover 320V
Sarja SMP, TRISIL™ Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case DO-214AC, SMA Muut nimet 497-12528-1
Lukumäärä Elements 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (8 / 20μs) 70A Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 30A
Nykyinen - Hold (Ih) 150mA kapasitanssi 20pF