SMP30-200
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP30-200 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SMP30-200
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TRISIL 200V BIDIRECT SMA
lomakkeissa: SMP30-200.pdf
  • Viesti
SMP30-200: n tekniset tiedot
Osa numero SMP30-200 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TRISIL 200V BIDIRECT SMA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 418522 pcs Tietolomake SMP30-200.pdf
Jännite - Off State 200V Jännite - breakover 267V
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (8 / 20μs) 70A
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 30A Nykyinen - Hold (Ih) 150mA
kapasitanssi 25pF