SMP30-270
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP30-270 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SMP30-270
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TRISIL 30A 270V BIDIRECT SMA
lomakkeissa: SMP30-270.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
SMP30-270: n tekniset tiedot
Osa numero SMP30-270 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TRISIL 30A 270V BIDIRECT SMA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 106939 pcs Tietolomake SMP30-270.pdf
Jännite - Off State 270V Jännite - breakover 360V
Sarja SMP, TRISIL™ Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case DO-214AC, SMA Muut nimet 497-12529-1
Lukumäärä Elements 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (8 / 20μs) 70A Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 30A
Nykyinen - Hold (Ih) 150mA kapasitanssi 20pF