SMP30-220
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP30-220 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SMP30-220
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TRISIL 220V BIDIRECT SMA
lomakkeissa: SMP30-220.pdf
  • Viesti
SMP30-220: n tekniset tiedot
Osa numero SMP30-220 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TRISIL 220V BIDIRECT SMA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 388559 pcs Tietolomake SMP30-220.pdf
Jännite - Off State 220V Jännite - breakover 293V
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (8 / 20μs) 70A
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 30A Nykyinen - Hold (Ih) 150mA
kapasitanssi 20pF