DLE35PS36
XP PowerXP Power
DLE35PS36 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DLE35PS36
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus LED DRIVER CC/CV AC/DC 24-36V 1A
lomakkeissa: DLE35PS36.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Viesti
DLE35PS36: n tekniset tiedot
Osa numero DLE35PS36 Valmistaja XP Power
Kuvaus LED DRIVER CC/CV AC/DC 24-36V 1A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3663 pcs Tietolomake DLE35PS36.pdf
Paino 0.77 lb (349.27g) Voltage - lähtö 24 ~ 36 V
Jännite - Isolation 3.75kV Jännite - tulo (Min) 90VAC
Jännite - tulo (Max) 305VAC Tyyppi Constant Current, Voltage
topologia AC DC Converter päättyminen Style Wire Leads
Koko / Dimension 3.68" L x 2.89" W x 1.29" H (93.5mm x 73.5mm x 33.0mm) Sarja DLE35
Arvioinnit IP67 Virta (wattia) 36W
Muut nimet 1470-2586 Käyttölämpötila -20°C ~ 50°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OCP, OVP, SCP tehokkuus 82%
himmennys - Yksityiskohtainen kuvaus 1A 24 ~ 36 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nykyinen - Output (Max) 1A Hyväksynnät CE, TUV, UL
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DLE35PS24
DLE35PS24
valmistajat: XP Power
Kuvaus: LED DVR CC/CV AC/DC 16-24V 1.4A
Varastossa: 3631 pcs
ladata: DLE35PS24.pdf
RFQ
DLE45PS48
DLE45PS48
valmistajat: XP Power
Kuvaus: LED DRIVER CC/CV AC/DC 34-48V 1A
Varastossa: 2918 pcs
ladata: DLE45PS48.pdf
RFQ
DLE30C
DLE30C
valmistajat: ON Semiconductor
Kuvaus: DIODE GEN PURP 200V 3A AXIAL