DLE35PS57
XP PowerXP Power
DLE35PS57 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DLE35PS57
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus LED DVR CC/CV AC/DC 40-57V .5A
lomakkeissa: DLE35PS57.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
DLE35PS57: n tekniset tiedot
Osa numero DLE35PS57 Valmistaja XP Power
Kuvaus LED DVR CC/CV AC/DC 40-57V .5A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3746 pcs Tietolomake DLE35PS57.pdf
Paino 0.77 lb (349.27g) Voltage - lähtö 40 ~ 57 V
Jännite - Isolation 3.75kV Jännite - tulo (Min) 90VAC
Jännite - tulo (Max) 305VAC Tyyppi Constant Current, Voltage
topologia AC DC Converter päättyminen Style Wire Leads
Koko / Dimension 3.68" L x 2.89" W x 1.29" H (93.5mm x 73.5mm x 33.0mm) Sarja DLE35
Arvioinnit IP67 Virta (wattia) 28W
Muut nimet 1470-2588 Käyttölämpötila -20°C ~ 50°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OCP, OVP, SCP tehokkuus 82%
himmennys - Yksityiskohtainen kuvaus 500mA 40 ~ 57 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nykyinen - Output (Max) 500mA Hyväksynnät CE, TUV, UL