DLE45PS48
XP PowerXP Power
DLE45PS48 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DLE45PS48
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus LED DRIVER CC/CV AC/DC 34-48V 1A
lomakkeissa: DLE45PS48.pdf
  • Viesti
DLE45PS48: n tekniset tiedot
Osa numero DLE45PS48 Valmistaja XP Power
Kuvaus LED DRIVER CC/CV AC/DC 34-48V 1A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2918 pcs Tietolomake DLE45PS48.pdf
Paino 0.9 lb (408.23g) Voltage - lähtö 34 ~ 48 V
Jännite - Isolation 3.75kV Jännite - tulo (Min) 90VAC
Jännite - tulo (Max) 305VAC Tyyppi Constant Current, Voltage
topologia AC DC Converter päättyminen Style Wire Leads
Koko / Dimension 6.73" L x 1.78" W x 1.27" H (164.1mm x 45.3mm x 32.5mm) Sarja DLE45
Arvioinnit IP67 Virta (wattia) 48W
Muut nimet 1470-2509 Käyttölämpötila -20°C ~ 50°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OCP, OVP, SCP tehokkuus 87%
himmennys - Yksityiskohtainen kuvaus 1A 34 ~ 48 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nykyinen - Output (Max) 1A Hyväksynnät CE, TUV, UL