DLE60PS36
XP PowerXP Power
DLE60PS36 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DLE60PS36
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus LED DVR CC/CV AC/DC 24-36V 1.65A
lomakkeissa: DLE60PS36.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
300 pcs
  • Viesti
DLE60PS36: n tekniset tiedot
Osa numero DLE60PS36 Valmistaja XP Power
Kuvaus LED DVR CC/CV AC/DC 24-36V 1.65A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3115 pcs Tietolomake DLE60PS36.pdf
Paino 0.9 lb (408.23g) Voltage - lähtö 24 ~ 36 V
Jännite - Isolation 3.75kV Jännite - tulo (Min) 90VAC
Jännite - tulo (Max) 305VAC Tyyppi Constant Current, Voltage
topologia AC DC Converter päättyminen Style Wire Leads
Koko / Dimension 6.73" L x 1.78" W x 1.27" H (164.1mm x 45.3mm x 32.5mm) Sarja DLE60
Arvioinnit IP67 Virta (wattia) 60W
Muut nimet 1470-2513 Käyttölämpötila -20°C ~ 50°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OCP, OVP, SCP tehokkuus 87%
himmennys - Yksityiskohtainen kuvaus 1.65A 24 ~ 36 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nykyinen - Output (Max) 1.65A Hyväksynnät CE, TUV, UL