VCS50US05
XP PowerXP Power
VCS50US05 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VCS50US05
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 5V 50W
lomakkeissa: VCS50US05.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
VCS50US05: n tekniset tiedot
Osa numero VCS50US05 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 5V 50W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4575 pcs Tietolomake VCS50US05.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 5V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - Input 85 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 4.35" L x 3.07" W x 1.38" H (110.5mm x 78.0mm x 35.0mm)
Sarja VCS Virta (wattia) 50W
Muut nimet 1470-2282 Käyttölämpötila -25°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus No
tehokkuus 79% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 8A 85 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 8A Hyväksynnät CB
Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
VCS100US05
VCS100US05
valmistajat: XP Power
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 5V 70W
Varastossa: 3072 pcs
ladata: VCS100US05.pdf
RFQ
VCS70US12
VCS70US12
valmistajat: XP Power
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 12V 70W