VCS70US12
XP PowerXP Power
VCS70US12 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VCS70US12
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 12V 70W
lomakkeissa: VCS70US12.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
VCS70US12: n tekniset tiedot
Osa numero VCS70US12 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 12V 70W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4341 pcs Tietolomake VCS70US12.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 12V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - Input 85 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 5.12" L x 3.88" W x 1.61" H (130.0mm x 98.5mm x 41.0mm)
Sarja VCS Virta (wattia) 70W
Muut nimet 1470-2288 Käyttölämpötila -25°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus No
tehokkuus 87% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 5.83A 85 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 5.83A Hyväksynnät CB