VCS50US15
XP PowerXP Power
VCS50US15 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VCS50US15
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 15V 50W
lomakkeissa: VCS50US15.pdf
  • Viesti
VCS50US15: n tekniset tiedot
Osa numero VCS50US15 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 15V 50W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4601 pcs Tietolomake VCS50US15.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 15V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - Input 85 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 4.35" L x 3.07" W x 1.38" H (110.5mm x 78.0mm x 35.0mm)
Sarja VCS Virta (wattia) 50W
Muut nimet 1470-2284 Käyttölämpötila -25°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus No
tehokkuus 86% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 3.3A 85 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 3.3A Hyväksynnät CB