VCS70US05
XP PowerXP Power
VCS70US05 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VCS70US05
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 5V 70W
lomakkeissa: VCS70US05.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
VCS70US05: n tekniset tiedot
Osa numero VCS70US05 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 5V 70W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3829 pcs Tietolomake VCS70US05.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 5V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - Input 85 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 5.12" L x 3.88" W x 1.61" H (130.0mm x 98.5mm x 41.0mm)
Sarja VCS Virta (wattia) 70W
Muut nimet 1470-2287 Käyttölämpötila -25°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus No
tehokkuus 80% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 10A 85 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 10A Hyväksynnät CB