VCS50US12
XP PowerXP Power
VCS50US12 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VCS50US12
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 12V 50W
lomakkeissa: VCS50US12.pdf
  • Viesti
VCS50US12: n tekniset tiedot
Osa numero VCS50US12 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 12V 50W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5504 pcs Tietolomake VCS50US12.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 12V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - Input 85 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 4.35" L x 3.07" W x 1.38" H (110.5mm x 78.0mm x 35.0mm)
Sarja VCS Virta (wattia) 50W
Muut nimet 1470-2283 Käyttölämpötila -25°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus No
tehokkuus 85% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 4.2A 85 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 4.2A Hyväksynnät CB