20VLD90-R
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
20VLD90-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 20VLD90-R
Valmistaja / merkki: Angstrohm / Vishay
Tuotteen Kuvaus CAP CER 9000PF 400VAC Y5V RADIAL
lomakkeissa: 20VLD90-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
20VLD90-R: n tekniset tiedot
Osa numero 20VLD90-R Valmistaja Angstrohm / Vishay
Kuvaus CAP CER 9000PF 400VAC Y5V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 221984 pcs Tietolomake 20VLD90-R.pdf
Jännite - Rated 400VAC Toleranssi ±20%
Paksuus (Max) - lämpötila kerroin Y5V (F)
Koko / Dimension 0.531" Dia (13.50mm) Sarja Cera-Mite 20VL
Arvioinnit X2 Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Disc Käyttölämpötila -30°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Lead Spacing 0.374" (9.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.657" (16.70mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 9000pF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial, Disc kapasitanssi 9000pF
Sovellukset Safety
Kuvaus: LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT
Varastossa: 1776 pcs
Varastossa: 2003 pcs
ladata: 20VDK1.pdf
RFQ
20VBAS5
20VBAS5
valmistajat: Delta Electronics
Kuvaus: LINE FILTER 115/250VAC 20A CHASS
ladata: 20VBAS5.pdf
valmistajat: Angstrohm / Vishay
Kuvaus: CAP CER 10000PF 400VAC Y5V RDL
20VDK6
20VK6
ladata: 20VK6.pdf
20VB1
20VB1