20VLS20-R
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
20VLS20-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 20VLS20-R
Valmistaja / merkki: Angstrohm / Vishay
Tuotteen Kuvaus CAP CER 0.02UF 400VAC Y5V RADIAL
lomakkeissa: 20VLS20-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
20VLS20-R: n tekniset tiedot
Osa numero 20VLS20-R Valmistaja Angstrohm / Vishay
Kuvaus CAP CER 0.02UF 400VAC Y5V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 85343 pcs Tietolomake 20VLS20-R.pdf
Jännite - Rated 400VAC Toleranssi ±20%
Paksuus (Max) - lämpötila kerroin Y5V (F)
Koko / Dimension 0.720" Dia (18.30mm) Sarja Cera-Mite 20VL
Arvioinnit X2 Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Disc Käyttölämpötila -30°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Lead Spacing 0.374" (9.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.846" (21.50mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.02µF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial, Disc kapasitanssi 0.02µF
Liittyvät tuotteet
20VLS10-R
20VLS10-R
valmistajat: Angstrohm / Vishay
Kuvaus: CAP CER 10000PF 400VAC Y5V RDL
Varastossa: 236738 pcs
ladata: 20VLS10-R.pdf
RFQ
20VS1
20VS1
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: LINE FILTER 120/250VAC 20A CHASS
Varastossa: 1660 pcs
ladata: 20VS1.pdf
Kuvaus: LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT
ladata: 20VR6.pdf
20VLD90-R
20VLD90-R
Kuvaus: CAP CER 9000PF 400VAC Y5V RADIAL
ladata: 20VLD90-R.pdf
20VK6
20VK6
ladata: 20VK6.pdf
20VP6
20VP6
20VLD90QAM1-R
ladata:
20VLD90-V-R
20VLD90-V-R
20VQ1
20VLP10-R
Kuvaus: CAP CER 0.1UF 400VAC Y5V RADIAL
ladata: 20VLP10-R.pdf
20VLSS10-R
20VLSS10-R
ladata: 20VLSS10-R.pdf
20VRK1
20VRK1
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna