20VLD90QAM1-R
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
20VLD90QAM1-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 20VLD90QAM1-R
Valmistaja / merkki: Angstrohm / Vishay
Tuotteen Kuvaus CAP CER 9000PF 400VAC Y5V RADIAL
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
6000 pcs
  • Viesti
20VLD90QAM1-R: n tekniset tiedot
Osa numero 20VLD90QAM1-R Valmistaja Angstrohm / Vishay
Kuvaus CAP CER 9000PF 400VAC Y5V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 235409 pcs Tietolomake
Jännite - Rated 400VAC Toleranssi ±20%
Paksuus (Max) - lämpötila kerroin Y5V (F)
Koko / Dimension 0.531" Dia (13.50mm) Sarja Cera-Mite 20VL
Arvioinnit X2 Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Disc Käyttölämpötila -30°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Lead Spacing 0.374" (9.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.657" (16.70mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 9000pF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial, Disc kapasitanssi 9000pF
Sovellukset Safety
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
20VLS20-R
20VLS20-R
valmistajat: Angstrohm / Vishay
Kuvaus: CAP CER 0.02UF 400VAC Y5V RADIAL
Varastossa: 85343 pcs
ladata: 20VLS20-R.pdf
RFQ
20VBAS5
20VBAS5
valmistajat: Delta Electronics
Kuvaus: LINE FILTER 115/250VAC 20A CHASS
Varastossa: 6335 pcs
ladata: 20VBAS5.pdf
RFQ
20VDK6
20VDK6
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT
ladata: 20VDK6.pdf
20VLD90-R
20VLD90-R
Kuvaus: CAP CER 9000PF 400VAC Y5V RADIAL
ladata: 20VLD90-R.pdf
20VLD90-V-R
20VLD90-V-R
ladata:
20VK6
20VK6
ladata: 20VK6.pdf
20VLSS10-R
20VLSS10-R
Kuvaus: CAP CER 10000PF 400VAC Y5V RDL
ladata: 20VLSS10-R.pdf
20VLS10-R
20VLS10-R
ladata: 20VLS10-R.pdf
20VP6
20VP6
ladata: 20VP6.pdf
20VDK1
20VDK1
ladata: 20VDK1.pdf
20VLP10-R
20VLP10-R
Kuvaus: CAP CER 0.1UF 400VAC Y5V RADIAL
ladata: 20VLP10-R.pdf
20VQ1
20VQ1
ladata: 20VQ1.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna