20VLP10-R
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
20VLP10-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 20VLP10-R
Valmistaja / merkki: Angstrohm / Vishay
Tuotteen Kuvaus CAP CER 0.1UF 400VAC Y5V RADIAL
lomakkeissa: 20VLP10-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
20VLP10-R: n tekniset tiedot
Osa numero 20VLP10-R Valmistaja Angstrohm / Vishay
Kuvaus CAP CER 0.1UF 400VAC Y5V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 23024 pcs Tietolomake 20VLP10-R.pdf
Jännite - Rated 400VAC Toleranssi ±20%
Paksuus (Max) - lämpötila kerroin Y5V (F)
Koko / Dimension 0.941" Dia (23.90mm) Sarja Cera-Mite 20VL
Arvioinnit X2 Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Disc Muut nimet 20VLP10-R-ND
BC3228
Käyttölämpötila -30°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Straight
Lead Spacing 0.374" (9.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.128" (28.65mm) ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 0.1µF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial, Disc
kapasitanssi 0.1µF Sovellukset Safety
Liittyvät tuotteet
20VLD90QAM1-R
20VLD90QAM1-R
valmistajat: Angstrohm / Vishay
Kuvaus: CAP CER 9000PF 400VAC Y5V RADIAL
Varastossa: 235409 pcs
ladata:
RFQ
20VQ1
20VQ1
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT
Varastossa: 1017 pcs
ladata: 20VQ1.pdf
RFQ
20VLD90-V-R
20VLD90-V-R
ladata:
20VLD90-R
20VLD90-R
ladata: 20VLD90-R.pdf
20VLS10-R
Kuvaus: CAP CER 10000PF 400VAC Y5V RDL
20VLSS10-R
ladata: 20VLSS10-R.pdf
20VR6
20VR6
ladata: 20VR6.pdf
20VK6
20VK6
20VDK1
ladata: 20VDK1.pdf
20VLS20-R
20VLS20-R
Kuvaus: CAP CER 0.02UF 400VAC Y5V RADIAL
ladata: 20VLS20-R.pdf
20VDK6
20VDK6
ladata: 20VDK6.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna