20VLSS10-R
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
20VLSS10-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 20VLSS10-R
Valmistaja / merkki: Angstrohm / Vishay
Tuotteen Kuvaus CAP CER 10000PF 400VAC Y5V RDL
lomakkeissa: 20VLSS10-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
20VLSS10-R: n tekniset tiedot
Osa numero 20VLSS10-R Valmistaja Angstrohm / Vishay
Kuvaus CAP CER 10000PF 400VAC Y5V RDL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 214009 pcs Tietolomake 20VLSS10-R.pdf
Jännite - Rated 400VAC Toleranssi ±20%
Paksuus (Max) - lämpötila kerroin Y5V (F)
Koko / Dimension 0.531" Dia (13.50mm) Sarja Cera-Mite 20VL
Arvioinnit X2 Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Disc Käyttölämpötila -30°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Lead Spacing 0.252" (6.40mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.657" (16.70mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 10000pF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial, Disc kapasitanssi 10000pF
Liittyvät tuotteet
20VS1
20VS1
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: LINE FILTER 120/250VAC 20A CHASS
Varastossa: 1660 pcs
ladata: 20VS1.pdf
RFQ
20VS6
20VS6
Varastossa: 1452 pcs
ladata: 20VS6.pdf
RFQ
20VLD90-V-R
20VLD90-V-R
valmistajat: Angstrohm / Vishay
Kuvaus: CAP CER 9000PF 400VAC Y5V RADIAL
ladata:
20VLD90-R
20VLD90-R
ladata: 20VLD90-R.pdf
20VR6
20VR6
Kuvaus: LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT
20VQ1
20VLP10-R
Kuvaus: CAP CER 0.1UF 400VAC Y5V RADIAL
ladata: 20VLP10-R.pdf
20VLS10-R
20VLS10-R
Kuvaus: CAP CER 10000PF 400VAC Y5V RDL
ladata: 20VLS10-R.pdf
20VP6
20VP6
ladata: 20VP6.pdf
20VLS20-R
20VLS20-R
Kuvaus: CAP CER 0.02UF 400VAC Y5V RADIAL
ladata: 20VLS20-R.pdf
20VLD90QAM1-R
20VLD90QAM1-R
20VRK1
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna