20VLS10-R
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
20VLS10-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 20VLS10-R
Valmistaja / merkki: Angstrohm / Vishay
Tuotteen Kuvaus CAP CER 10000PF 400VAC Y5V RDL
lomakkeissa: 20VLS10-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
20VLS10-R: n tekniset tiedot
Osa numero 20VLS10-R Valmistaja Angstrohm / Vishay
Kuvaus CAP CER 10000PF 400VAC Y5V RDL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 236738 pcs Tietolomake 20VLS10-R.pdf
Jännite - Rated 400VAC Toleranssi ±20%
Paksuus (Max) - lämpötila kerroin Y5V (F)
Koko / Dimension 0.941" Dia (23.90mm) Sarja Cera-Mite 20VL
Arvioinnit X2 Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Disc Käyttölämpötila -30°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Lead Spacing 0.374" (9.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.067" (27.10mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 10000pF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial, Disc kapasitanssi 10000pF
Sovellukset Safety
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
20VLS20-R
20VLS20-R
valmistajat: Angstrohm / Vishay
Kuvaus: CAP CER 0.02UF 400VAC Y5V RADIAL
Varastossa: 85343 pcs
ladata: 20VLS20-R.pdf
RFQ
20VLP10-R
20VLP10-R
Kuvaus: CAP CER 0.1UF 400VAC Y5V RADIAL
Varastossa: 23024 pcs
ladata: 20VLP10-R.pdf
RFQ
20VP6
20VP6
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT
ladata: 20VP6.pdf
20VDK6
20VDK6
ladata: 20VDK6.pdf
20VLD90QAM1-R
20VLD90QAM1-R
Kuvaus: CAP CER 9000PF 400VAC Y5V RADIAL
ladata:
20VQ1
20VQ1
ladata: 20VQ1.pdf
20VR6
20VR6
ladata: 20VR6.pdf
20VK6
20VK6
ladata: 20VK6.pdf
20VRK1
20VRK1