VCS70US24
XP PowerXP Power
VCS70US24 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VCS70US24
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 70W
lomakkeissa: VCS70US24.pdf
  • Viesti
VCS70US24: n tekniset tiedot
Osa numero VCS70US24 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 70W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4455 pcs Tietolomake VCS70US24.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 24V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - Input 85 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 5.12" L x 3.88" W x 1.61" H (130.0mm x 98.5mm x 41.0mm)
Sarja VCS Virta (wattia) 70W
Muut nimet 1470-2290 Käyttölämpötila -25°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus No
tehokkuus 87% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 2.92A 85 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 2.92A Hyväksynnät CB