VCS70US48
XP PowerXP Power
VCS70US48 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VCS70US48
Valmistaja / merkki: XP Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 48V 70W
lomakkeissa: VCS70US48.pdf
  • Viesti
VCS70US48: n tekniset tiedot
Osa numero VCS70US48 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 48V 70W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4459 pcs Tietolomake VCS70US48.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 48V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - Input 85 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 5.12" L x 3.88" W x 1.61" H (130.0mm x 98.5mm x 41.0mm)
Sarja VCS Virta (wattia) 70W
Muut nimet 1470-2291 Käyttölämpötila -25°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus No
tehokkuus 87% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 1.46A 85 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 1.46A Hyväksynnät CB